Купянский городской портал! Четверг, 02.05.2024, 07:59
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 
Форум-тем/сообщ: 542/2924
Коментарии: 835
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:897
Сайтов в каталоге: 970
Объявлений: 15
Игр: 219
Записей в гостевой: 36
FAQ: 1
Новости Украины: 107
Видео: 9105

Последние статьи
[15.09.2020][Мои статьи]
Увага! Важлива інформація (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
ТОП 6 запитань стосовно використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (5)
[15.09.2020][Мои статьи]
До уваги платників земельного податку! Інформація про нормативну грошову оцінку земель розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
Податкова знижка для внутрішньо переміщених осіб (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
З початку року надійшло 9,8 млрд грн ЄСВ (0)

Купянск
Главная » 2015 » Март » 26 » Оподаткування відсотків за депозитами
09:21
Оподаткування відсотків за депозитами
Оподаткування відсотків за депозитами

Змінами до Податкового кодексу України (далі - Кодекс), внесеними Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII, передбачено підвищення ставки оподаткування пасивних доходів з 15 до 20 відсотків (крім дивідендів по акціях та корпоративних прав, нарахованих резидентами - платниками податку на прибуток підприємств).
Так, п. 167.1 ст. 167 Кодексу встановлено ставку оподаткування у розмірі 15 відсотків бази оподаткування щодо нарахованих (виплачених, наданих) доходів, крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.5 цієї статті Кодексу.
Відповідно до пп. 167.5.1 п. 167.5 ст. 167 Кодексу ставку податку до бази оподаткування встановлено у розмірі 20 відсотків для пасивних доходів, у тому числі нарахованих у вигляді дивідендів по акціях та/або інвестиційних сертифікатах, що виплачуються інститутами спільного інвестування (крім зазначених у пп. 167.5.2 цього пункту).
Згідно з пп. 167.5.3 п. 167.5 ст. 167 Кодексу для цілей розділу IV Кодексу термін «пасивні доходи» означає, зокрема, такі доходи:
проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок;
проценти на вклад (депозит) у кредитних спілках;
інші проценти (у тому числі дисконтні доходи);
процентний або дисконтний дохід за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом;
плата (відсотки), що розподіляється відповідно до пайових членських внесків членів кредитної спілки.

На Слобожанщині до бюджету додатково надійшло більше 43 мільйонів гривень ЄСВ

За лютий поточного року, платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Харківського регіону перерахували на рахунки Держказначейства 679,3 мільйонів гривень, що більше на 55,6 млн.грн. в порівнянні з лютим 2014 року.
Як зазначають фахівці управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Харківській області, додатково до бюджету спрямовано більше 43,0 мільйонів гривень ЄСВ. Індикативний показник ДФС України у лютому виконано на 106,8 %.
Усього з початку року до бюджету надійшло 1 млрд. 270 млн.гривень.
У фіскальному відомстві області відзначають, що виконання зобов’язань зі сплати єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування – це, перш за все, своєчасні пенсії та соціальні гарантії, зокрема, захист на випадок безробіття та від нещасних випадків й професійних захворювань, а також тимчасової втрати працездатності.
Наразі на Слобожанщині щомісячно подають звіти та сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування близько 40 тисяч платників.

Інформація про платників із податковим боргом оприлюднюватиметься на офіційному сайті ДФС

Міністерство фінансів України наказом від 13.02.2015 р. № 67 затвердило:
• форму інформації щодо сплати податків суб'єктами природних монополій і суб'єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами;
• форму інформації щодо суб'єктів господарювання, які мають податковий борг.
Відомості за приведеними формами збиратимуться й оприлюднюватимуться Державною фіскальною службою України щомісяця не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним, на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Порядок оформлення декларації про майновий стан і доходи

Із початку 2015 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2014 року.
Декларації про майновий стан і доходи платники податків повинні подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси.
Декларація складається із восьми розділів, що подаються на двох двосторонніх аркушах формату А4, та семи додатків до декларації, які подаються на одно- та двосторонніх аркушах формату А4 і містять розрахунки окремих видів доходів (витрат).
Додатки до декларації є складовою частиною декларації і без декларації не дійсні. Додатки до декларації заповнюються й подаються лише за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься в цих додатках.
У декларації та додатках до неї зазначаються всі передбачені в ній відомості (показники), окрім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї. У разі якщо будь-який рядок декларації та/або додатка до неї не заповнюється через відсутність інформації (операції, суми), такий рядок прокреслюється, окрім випадків, прямо визначених у декларації та/або додатках до неї.
Показники в розділах II – VIII декларації та додатках до неї проставляються в гривнях із копійками.
Декларація й додатки до неї заповнюються таким чином, щоб забезпечити вільне читання тексту (цифр) і збереження цих записів протягом установленого строку зберігання звітності (друкованим способом, чорнильними або кульковими ручками синього або чорного кольору). Заповнення олівцем не дозволяється.
У декларації й додатках до неї не повинно бути підчисток, помарок, виправлень, дописок і закреслень. Також не повинні міститися текст або цифри, які неможливо прочитати внаслідок пошкодження аркушів, їх потертості, залиття чорнилом чи іншою рідиною.
Достовірність даних декларації й додатків до неї підтверджується власноручним підписом фізичної особи — платника податку або особи, уповноваженої на заповнення декларації.
Нагадаємо: граничний строк для платників, які зобов’язані подавати таку декларацію, — 30 квітня 2015 року, які хочуть отримати податкову знижку — 31 грудня 2015 року.
Детальніше ознайомитись із порядком оформлення декларацій можна на окремому банері офіційного веб-порталу ДФС України www.sfs.gou.ua

За лютий звітують за новою формою декларації з ПДВ

Починаючи зі звітності за лютий, податкові декларації з ПДВ необхідно подавати за новою формою. Останній строк подачі декларації припадає на 20 березня.
Щодо квартальних платників ПДВ, то вони повинні відзвітуватися за новою формою вже за січень-березень поточного року.

Безплатне надання електронних ключів

У складі інформаційно-довідкового департаменту ДФС України функціонує Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК ІДД), метою діяльності якого є безплатне надання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності й фізичним особам.
Робота АЦСК ІДД забезпечується сучасним програмно-технічним комплексом, у складі якого використовуються унікальні програмно-апаратні рішення, що забезпечують високий рівень надійності захисту інформації.

Види послуг, що надаються АЦСК ІДД

До послуг ЕЦП, які надаються АЦСК ІДД, належать:
• реєстрація заявників;
• надання в користування надійних засобів ЕЦП;
• допомога при генерації відкритих та особистих ключів;
• обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження й зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів ы розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів;
• надання послуги фіксування часу;
• консультаційні послуги за зверненням підписувачів.
АЦСК ІДД знаходиться за адресою: м. Куп`янськ, вул. Харківська, 99, каб.3, телефон: 7-86-77.

Отримали подарунок від профспілкової організації? Оподаткуйте

Згідно з п.п.165.1.39 п.165.1 ст.165 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.
Якщо додаткові блага надаються у негрошовій формі, сума податку об’єкта оподаткування обчислюється за правилами, визначеними п. 164.5 ст. 164 ПКУ.
Під час нарахування (надання) доходів у будь-якій негрошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, правила визначення яких встановлені згідно з ПКУ, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою: К = 100: (100 - Сп), де К – коефіцієнт, Сп – ставка податку, встановлена для таких доходів на момент їх нарахування.

Податковий компроміс: особливості застосування

Згідно із п. 1 підрозділу 92 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 ПКУ.
Платник податків, який вирішив скористатися процедурою податкового компромісу, під час дії податкового компромісу за такі податкові періоди має право подати відповідні уточнюючі розрахунки податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість, в яких визначає суму завищення витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств та/або суму завищення податкового кредиту з податку на додану вартість.

Без РРО - продаж квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів

Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
Водночас п. 4 ст. 9 Закону визначено, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів.

Изменения по ЕСВ вступили в силу

13 марта вступил в силу Закон «О внесении изменений в раздел VIII «Заключительные и переходные положения» Закона Украины «О сборе и учете единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование» относительно уменьшения нагрузки на фонд оплаты труда» от 02.03.2015 г. № 219-VIII.
В 2015 году понижающий коэффициент 0,4 (в 2016 году – 0,6) применяется к ставке ЕСВ в случае выполнения плательщиком одновременно следующих условий:
а) база начисления ЕСВ в расчете на одно застрахованное лицо в отчетном месяце увеличилась минимум на 20 % по сравнению со среднемесячной базой начисления ЕСВ плательщика за 2014 год;
б) после применения коэффициента средний платеж на одно застрахованное лицо в отчетном месяце составит не менее, чем среднемесячный платеж на одно застрахованное лицо плательщика за 2014 год;
в) количество застрахованных лиц в отчетном месяце, которым начислены выплаты, не превышает 200 % среднемесячного количества застрахованных лиц плательщика за 2014 год.
Это не касается физлиц-предпринимателей и физлиц, которые обеспечивают себя работой самостоятельно. Коэффициент применяется при начислении зарплаты физлицам по основному месту работы. Рассчитанный коэффициент и размер единого взноса указываются с тремя знаками после запятой.
При расчете коэффициента показатели за 2014 год определяются на основании отчетности по ЕСВ. В случае применения коэффициента необходимо сделать об этом отметку в отчете.
Плательщик ЕСВ, который применил коэффициент и не уплатил начисленный ЕСВ в установленные сроки, лишается права в будущем применить коэффициент до полной уплаты возникшей задолженности.

Офіційна зарплата сьогодні – надійна пенсія в майбутньому

Виплата заробітної плати у «конвертах» - це поширений спосіб ухилення від сплати податків. Для держави це – недоотримання коштів, а для працівника – в подальшому низький рівень пенсії та соціальних гарантій. У такій ситуації винні як роботодавець, так і працівник, який погоджується отримати «сіру» заробітну плату. Тому саме громадяни повинні ставати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин.
«Вимагайте від свої роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і чесно. Не залишайтесь осторонь, бо йдеться про Ваші права», - наголошує начальник Куп`янської ОДПІ Олена Кухтіна.
Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» Вам надано право отримувати від страхувальника (роботодавця) підтвердження про сплату страхових внесків, а також вимагати їх сплату, у тому числі в судовому порядку.
Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі законодавчо встановленого мінімуму дає право на врахування страхового стажу при визначенні (перерахунку) пенсії. Відповідально до цього питання мусять поставитися також самі роботодавці: не порушувати Закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків і зборів є грубим порушенням законодавства України і підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність.

Підприємці – загальносистемними, які не отримують доходу, не зобов’язані сплачувати єдиний внесок

З 1 січня 2015 року суб’єкти господарювання, які обрали для себе загальну систему оподаткування та не отримали доходу у звітному році або окремому місяці звітного року, не зобов’язані за кожен такий місяць нараховувати єдиний соціальний внесок. Вони мають право за власним бажанням самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску.
При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску. Тож, згідно норм даного закону у 2015 році суб’єкти господарювання – фізичні особи, які обрали для себе загальну систему оподаткування та не отримували доходу, не зобов’язані сплачувати єдиний внесок за такий період.
Відповідна норм передбачена Законом України від 28 грудня 2014 року № 77 « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

Доходи, отримані від здавання нерухомого майна в оренду, необхідно задекларувати

«Громадянин – орендодавець, який здає свою квартиру, будинок, кімнату тощо в оренду чи суборенду, житловий найм чи піднайм іншому громадянину, відповідальний за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету», - зауважує заступник начальника Куп`янської ОДПІ Інна Богатирьова.
Такий платник податку зобов’язаний самостійно нарахувати та сплатити податок на доходи фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% та/або 17% в залежності від суми доходу. Податок сплачується щокварталу, протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.
Сума отриманого доходу та сплаченого протягом звітного року податку за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи. Декларація про отримані доходи подається до 1 травня 2015 року у податковій інспекції за місцем прописки (реєстрації у паспорті).
Слід зазначити, що нотаріуси, у разі нотаріального посвідчення договору оренди, зобов’язані надіслати інформацію про такий договір до відповідного органу фіскальної служби за адресою орендодавця.
Рієлтори, також надають інформацію про укладені за їх посередництвом договори про оренду нерухомості до органу Державної фіскальної служби за місцем своєї реєстрації.

Щодо ліцензування торгівлі пивом

Установлено, що з 01.07.2015 р. пиво буде віднесено до алкогольних напоїв. Тому суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюватимуть продаж пива, необхідно отримувати із цієї дати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Ці зміни, передбачені абзацами 4–6 пп. 10 п. 2 р. II Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VIII у ст. 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР.

Платники податків можуть скористатися 14 електронними сервісами, не виходячи з дому

Для цього лише потрібен комп’ютер підключений до мережі Інтернет. Зайшовши на сайт фіскальної служби у Луганській області за веб-адресою http://lg.sfs.gov.ua// платники можуть оперувати електронними податковими та митними сервісами. Усі вони значно економлять час і дозволяють, до прикладу, подати податкову звітність просто у власному будинку. Проте, щоб звітувати в електронному форматі, необхідно оформити цифровий підпис в Акредитованих центрах сертифікації. Зокрема на порталі існують такі розділи: “Дані з реєстру платників ПДВ”, “Митна статистика”, “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”, “Електронна митниця”, “Акредитований центр сертифікації ключів”, “Антикорупційний сервіс “Пульс”, “Електронний кабінет платника податків”, “Анулювання реєстрації платників ПДВ”, “Електронна звітність”, “Реєстр платників єдиного податку”, “Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс”, “Декларування он-лайн”, “Реєстр страхувальників”, “Дані про взяття на облік платників податків”.
А якщо ви не маєте можливості скористатися комп’ютером вдома, для цього у Центрах обслуговування Куп`янської ОДПІ існують робочі місця платника із виходом до мережі інтернет. Окрім того у Центрах працюють консультанти-модератори, які допоможуть розібратися в усіх питаннях, подати звітність чи знайти необхідну інформацію.

Затверджено форму звіту з військового збору

Наказом Мінфіну України від 13.01.2015 № 4 затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ), яка передбачає відображення не тільки сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а й інформацію щодо оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військового збору.
Оскільки даний наказ набирає чинності з 1 квітня 2015 року то перший раз розрахунок подається за I квартал 2015 року.

Платники єдиного податку третьої групи з липня 2015 року мають застосовувати у своїй діяльності РРО

«Відповідно до останніх змін, внесених до Податкового кодексу України, практично кожен платник єдиного податку має перейти на застосування касового аппарату», - зазначає начальник Куп`янської ОДПІ Олена Кухтіна.
При цьому, вимоги щодо застосування касових апаратів набирають чинності:
- для платників єдиного податку третьої групи – з 01 липня 2015 року;
- для платників єдиного податку другої групи – з 01 січня 2016 року.
Зокрема, якщо платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 01.01.2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО відповідно до норм Податкового Кодексу України.
Не застосовуватимуть реєстратори розрахункових операцій лише платники єдиного податку другої і третьої груп (підприємці), які здійснюють діяльність на ринках, продають товари дрібно роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також всі платники єдиного податку першої групи.
Нагадуємо, зазначені норми передбачені Законом України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Про суми одержаних доходів для заповнення декларації про майновий стан і доходи можна дізнатись у податковій інспекції

З 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).
Для того, щоб коректно заповнити декларацію про майновий стан і доходи фізична особа може звернутися до податкової інспекції за своїм місцем проживання, місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування для отримання відомостей про суми одержаних доходів.
Контролюючий орган протягом 5 робочих днів з дня звернення фізичної особи надає відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
Порядок отримання відомостей з Державного реєстру регламентується розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України 10.12.2013 №779, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.12.2013 за №2211/24743.

«Податкові знижки» діятимуть до кінця року!

Для отримання податкової знижки за 2014 рік необхідно до 31 грудня 2015 року включно подати до податкової інспекції за місцем податкової адреси річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та мати в наявності документи, що підтверджують витрати.
До переліку таких документів входять квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, договір з навчальним закладом, довідка про отримані доходи у звітному році. Також документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї першого ступеня споріднення) тощо.

Переваги запровадження системи електронного адміністрування ПДВ

- запобігання незаконному відшкодуванню ПДВ з бюджету;
- значно збільшено поріг для обов’язкової реєстрації суб’єктів господарювання в якості платника податку з 300 тис. грн. до 1 000 тис. грн.;
- скасовано вимогу щодо видачі податкових накладних на „паперових носіях” (податкова накладна повинна виписуватись виключно в електронному вигляді);
- скасовано обов’язок платника подання контролюючому органу копії записів у реєстрах виданих та отриманих накладних;
- прискорено, на місяць в часі, можливість платника отримання бюджетного відшкодування ПДВ;
- значно скорочено кількість критеріїв автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ;
- зменшення кількості перевірок суб’єктів господарювання;
- спрощення податкової звітності.

З отриманого доходу підприємці повинні сплачувати військовий збір

«Фізичні особи — підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують суму військового збору у розмірі 1,5 відсотка чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період», наголошує начальник Куп`янської ОДПІ Олена Кухтіна.
Фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують суму військового збору в розмірі 1,5 відсотка сукупного чистого доходу, відображають у річній податковій декларації та сплачують у терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.
Наголошуємо, що першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб — підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є 2015 рік.

Виплачуєте зарплату, яка менше мінімальної — розраховуйте суму ЕСВ з «мінімалки»

З 1 січня 2015 року у разі виплати зарплати, яка менша за мінімальну, єдиний соціальний внесок слід розраховувати з законодавчо встановленої мінімальної зарплати.
Зазначені норми передбачені Законом України від 28.12.2014 р. № 77 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності 01.01.2015 р.

Студенти мають право скористатись податковою знижкою до кінця року

Подати декларацію можуть і фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію подають упродовж всього року.
До декларації додаються документи, які підтверджують понесені платником податку витрати, що враховуються при розрахунку податкової знижки.

ДФС України: протягом січня – лютого 2015 року зовнішньоторговельний обіг України склав понад 12 млрд. дол. США

Протягом перших двох місяців поточного року Україна здійснювала зовнішньоторговельні операції з партнерами із 193 країн світу. Загальний зовнішньоторговельний обіг нашої країни у січні – лютому 2015 року склав понад 12 млрд. дол. США.
Експорт товарів з початку року склав 6 млрд. дол. США, з яких до країн Євросоюзу експортовано 36 відс., до країн СНД – 17 відс. товарів.
У розрізі товарних груп найбільші суми сплаченого до державного бюджету мита з експорту забезпечено з відходів та брухту чорних металів та шихтових зливків (70 відс. від загальної суми мита), великої рогатої худоби (15 відс.) та насіння льону (10 відс.).
У січні – лютому 2015 року Україною імпортовано товарів на понад 6 млрд. дол. США. Частка товарів з країн ЄС та СНД у загальному обсязі імпорту склала 40 відс. та 26 відс. відповідно.
Найбільші надходження мита від імпортних операцій у бюджет країни забезпечено по нафті та нафтопродуктах (19,7 відс. від загального обсягу сплаченого мита), автомобілях легкових та інших моторних транспортних засобах (4,8 відс.) та вугіллі кам`яному, антрациті (4,5 відс.).
Просмотров: 528 | Добавил: Елена8203 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
  • Аккумулятор (2)
  • Автомобильная Сигнализация для авто (1)
  • послуги митного брокера в Харкові (0)
  • Объявления
    [28.03.2024]
    Лук оптом (0)
    [10.12.2023]
    товары оптом от производителя (0)
    [12.07.2023]
    Металлические кровати с доставкой оптом (0)


    Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0


    Купянск ОЛХ

    Основные теги
    живот похудение Тайские в бёдрах травы БЫСТРО похудения селетер таблетки без диет лицо убрать сильный возбудитель виагра женская женский возбудитель виагра виагра сильнодействущая купить возбудитель виагра для мужчин возбудители купить виагру как возбудить девушку капли возбуждающие тара запчасти работа 2-комнатная квартира бизнес Упаковка flat bottom плазменная резка токарные работы ГШП капролон пакеты возбудители для мужчин возбудитель желания Возбудители для двоих возбудитель капли Возбудители для мужчин и женщин возбудитель конский автобусы Фрезерные работы Газовая резка металла инфракрасные обогреватели конвектор дом дизайн интерьера дизайн квартиры дизайн студии заказать дизайн интерьера автовышки и автокраны база металлопроката листовой прокат металлопрокат опт розница вертикальная литьевая машина ВЛМ гидравлический шприцевой пресс литьевая машина для пластмасс поставщик тд там продажа недвижимости листовой металлопрокат Агентство недвижимости Днепр ремонт гидравлического оборудования купить гидропресс лента ФУМ риелтор Днепр зашита маски маски для лица. фабричный пошив. купить Днепр листовая сталь ваш карниз газовая резка обработка металлов кваритра в Днепре под заказ диета диеты Китайские отзывы похудеть витамины лекарства средства упражнения оборудование арматура вентиляционное компоненты конвейеры лабораторное кип насосы высоковольтное инструмент

     

    Купянский городской портал © 2024