Купянский городской портал! Понедельник, 27.03.2017, 04:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 473/2306
Коментарии: 206
Фото: 418
Новости: 1019
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 940
Объявлений: 184
Игр: 219
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (0)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (0)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (0)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (0)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (0)

Купянск
У 2016 році великими платниками сплачено до державного бюджету 214,3 млрд. гривень

Протягом січня-грудня 2016 року Офісом великих платників ДФС забезпечено збір до державного бюджету 214,3 млрд. грн. (без врахування сплати податку на прибуток ВПП, що зараховується до бюджетів обласного ГУ – 3,9 млрд. грн.). Завдяки індивідуальному підходу до кожного з платників Офіс забезпечує виведення обсягів з тіньової економіки. Так, за 12 місяців 2016 року досягнуто приріс платежів в порівнянні з минулим роком на 51 мільярд гривень, або на 31%, що дозволило Офісу досягти 57,8% надходжень від загального збору платежів по Україні.
При цьому протягом 2016 року зменшено переплати з податку на прибуток на 3,3 млрд. гривень.
Протягом минулого року було забезпечено декларування позитивних нарахувань з ПДВ у розмірі 92,6 млрд. грн., що більше аналогічного періоду минулого року на 22,8%, або на 17,2 млрд. грн. При цьому, обсяги оподатковуваних операцій з ПДВ у порівнянні з минули ... Читать дальше »
Просмотров: 9 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 21.03.2017 | Комментарии (0)

Протягом січня-лютого надходження до зведеного бюджету перевищили минулорічний показник на 58,1 відсотка

За оперативними даними ДФС України протягом січня-лютого 2017 року до зведеного бюджету надійшло (сальдо) 131,9 млрд. грн., що на 48,5 млрд. грн., або на 58,1 відс. більше відповідного періоду 2016 року. До державного бюджету забезпечено 104,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 27,5 млрд. гривень.
Надходження (збір) до зведеного бюджету у січні-лютому 2017 року склали 148,9 млрд. грн. (+49,5 млрд. грн., або +49,8 відс. до січня-лютого 2016 року), у т. ч. до державного бюджету – 121,4 млрд. гривень.
Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у січні-лютому 2017 року склали 102,6 млрд. грн., індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 109,8 відс., додатково забезпечено 9,1 млрд. гривень.
У повному обсязі виконано завдання Міністерства фінансів України з податку на додану вартість із ввезених на територію України то ... Читать дальше »
Просмотров: 15 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 14.03.2017 | Комментарии (0)

Мирослав Продан: Всі працівники Державної фіскальної служби України продовжують виконувати свої обов’язки

Кабінет Міністрів України поклав виконання обов'язків Голови Державної фіскальної служби України на в.о. заступника Голови ДФС Мирослава Продана. Відповідне рішення прийнято в ході засідання Уряду 03 березня 2017 року. 2 березня 2017 року, в ДФС проводились окремі слідчі дії працівниками НАБУ та САП. Конфліктних ситуацій не виникало. Державна фіскальна служба України діє виключно у правовому полі і у рамках своїх повноважень. Зазначимо, всі служби і структурні підрозділи ДФС працюють в штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів.
«Колектив фіскальної служби, співробітники центрального апарату і всіх регіональних підрозділів ДФС, продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов'язки», – повідомив Мирослав Продан.

Розстрочення платежів не звільняє платника від обов' ... Читать дальше »

Просмотров: 14 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 07.03.2017 | Комментарии (0)

Представники ДФС взяли участь у тренінгу для операторів скануючих систем

У рамках Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяли участь у тренінгу з аналізу рентгенівських зображень для операторів скануючих систем, який відбувся в м. Одеса.
Дводенні курси з аналізу рентгенівських зображень для операторів скануючих систем багажного типу Rapiscan 628 проводились підрядником Державного Департаменту США, компанією «Renful Premier Technologies».
Під час заходу учасники вивчали методи підвищення ефективності виявлень нелегальних перевезень товарів, що мають відношення до зброї масового ураження, звичайних озброєнь або інших видів товарів шляхом більш ефективного використання технологій неруйнівного контролю. У рамках навчальної програми учасники тренінгу виконували навчальні вправи з використанням відповідних скануючи систем.
Інформацію, отрим ... Читать дальше »

Просмотров: 18 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 27.02.2017 | Комментарии (0)

Роман Насіров: Спільний контроль на українсько-молдовському кордоні дозволить протидіяти контрабанді та митним порушенням

Фіскальна служба України зацікавлена в організації спільного контролю на пунктах пропуску на українсько-молдовському кордоні. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час зустрічі з Генеральним директором Митної служби Республіки Молдова Віталіє Врабіє.
«Сьогодні ми маємо можливість розпочати новий етап співпраці з колегами з Молдови щодо подальшого впровадження спільного контролю на контрольних пунктах пропуску. Це дозволить прискорити проходження митних процедур громадянами та суб’єктами ЗЕД. Крім того, це збільшить пропускну спроможність пунктів та збільшить транзитний потенціал України та Молдови», – наголосив Голова ДФС Роман Насіров.
На сьогодні на українсько-молдовському кордоні спільний контроль діє на 4 пунктах пропуску.
«ДФС готова до поглибленої співпраці з митним органами Молдови і докладе ... Читать дальше »

Просмотров: 20 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 22.02.2017 | Комментарии (0)

По информации заместителя городского главы по гуманитарным вопросам Александра Скребца вчера, в течение дня, за медицинской помощью обратилось 10 учеников с жалобой на повышенную температуру тела и расстройство желудочно-кишечного тракта. Один из них, после осмотра врачом, сразу был отпущен домой.

На сегодня их состояние удовлетворительное и родители могут забрать их домой.

В настоящее время проводится проверка причин недомогания учащихся ЗОШ№1, поскольку в больницу обратились дети разного возраста.

Проводятся все необходимые профилактические мероприятия по дополнительной дезинфекцией.

По желанию родителей, в качестве профилактики, некоторые ученики сегодня и завтра остались дома.

По словам Виктора Ивановича Гараж - врача-эпидемиолога, заведующего отделения организаци ... Читать дальше »

Просмотров: 32 | Добавил: kupyansk | Дата: 17.02.2017 | Комментарии (0)

Надання соціальної допомоги контролюватиметься державою

Кабінет Міністрів України схвалив проект закону «Про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки», повідомляє прес-служба Міністерство соціальної політики України.
Законопроект передбачає ефективний контроль під час надання соціальної допомоги, попередження і вчасне виявлення випадків порушення при призначенні соціальної підтримки тощо.
Як зазначається, державний контроль під час надання соціальної підтримки з 1 січня 2018 року здійснюватиметься соціальними інспекторами, які будуть посадовими особами територіальних органів Мінсоцполітики — соціальних інспекцій.
Проект розроблено з метою виконання Україною Угоди про позику між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо модернізації системи соціальної підтримки населення України та задля підвищення ефективності надання державної підтримки.
Після прийняття законопроекту Парламентом б ... Читать дальше »

Просмотров: 23 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 16.02.2017 | Комментарии (0)

15 февраля 2017 в ООШ №1 города Купянска зарегистрировано 10 случаев инфекционных заболеваний. Предварительный диагноз - острый гастроэнтероколит средней тяжести.
8 из 10 заболевших детей своевременно госпитализированы и с ними проводится лечение, 2 детей - отказались от госпитализации и проходят лечение амбулаторно.

С целью локализации и ликвидации вспышки 15.02.2017 специалистами Купянского межрайонного филиала Государственного учреждения «Харьковский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины» проведено специальное эпидемиологическое расследование и санитарно-эпидемиологическое обследование заведения.
Для установления возможных факторов передачи инфекции и источники возможного инфицирования, при обследовании отобраны образцы пищевых продуктов, воды, смывов с объектов внешней среды для лабораторного исследования. За контактными установлено медицинское наблюден ... Читать дальше »

Просмотров: 30 | Добавил: kupyansk | Дата: 15.02.2017 | Комментарии (0)

Роман Насіров підписав договір з Консультативною місією ЄС

Голова ДФС Роман Насіров та Голова Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки України Кястутіс Ланчінскас підписали договір про передачу ДФС обладнання у безповоротне користування.
Згідно з договором, фіскальній службі в якості міжнародної технічної допомоги буде передане обладнання для виявлення наркотичних засобів та прекурсорів. Отримане обладнання ДФС використовуватиме відповідно до завдань проекту зі зміцнення спроможності ДФС у сфері виявлення нелегального переміщення наркотичних засобів та прекурсорів.
Під час зустрічі Голова ДФС відзначив важливість співробітництва ДФС та Консультативної місії Євросоюзу щодо вирішення проблемних питань забезпечення безпеки державних кордонів. «Ми маємо план щодо модернізації митниці, митних постів. Це стосується зокрема обладнання. Тому ми вдячні за допомогу, яку нам надає Консультативна місія Європейського союзу& ... Читать дальше »

Просмотров: 25 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 14.02.2017 | Комментарии (0)

Роман Насіров: Наша головна мета – розширювати відносини з США

Головна мета фіскальної служби у рамках зовнішньоекономічної діяльності – розширення відносин з США, конкретними агенціями та бізнесом. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».
За його словами, найбільшим партнером ДФС у Сполучених Штатах є Міжнародний валютний фонд, зустріч з представниками якого відбулася нещодавно. Під час зустрічі обговорювалися основні питання стратегії співпраці на 2017 рік, а також заплановані заходи під час технічної місії, яка прибуде до ДФС у березні.
Крім того, партнерами керівник служби назвав Міністерство фінансів США, за участі експертів якого протягом 2015-2016 років відбулася велика кількість технічних місій, та Митно-прикордонну службу США, яка надавала рекомендації щодо роботи ДФС.
«Зараз ми намагаємось консолідувати всі пропозиції, які маємо від МВФ, Митно-прикордонної служби США, Місії Європейського Союзу, я ... Читать дальше »
Просмотров: 28 | Добавил: Margo_Ko | Дата: 07.02.2017 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 101 102 »
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • Юридические услуги населению (4)
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (279)
 • Елисаветградский пленер (0)
 • Объявления
  [26.03.2017]
  ОАО «Карельский окатыш» предлагает к реализации ТМЦ (0)
  [26.03.2017]
  Строительные и ремонтные работы (0)
  [26.03.2017]
  Продам зимне-летнюю коляску (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  день освобождения купянска возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию спрей м16 спрей М16 для потенции ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники Город дом Частный дом бытовка купить продать изготовить

   

  Купянский городской портал © 2017