Купянский городской портал! Вторник, 19.02.2019, 09:51
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 500/2669
Коментарии: 321
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 948
Объявлений: 92
Игр: 219
Записей в гостевой: 35
FAQ: 1
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (3)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (3)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (6)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (3)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (3)

Купянск
Главная » 2017 » Май » 30 » ЯК СТВОРИТИ ОСББ
10:31
ЯК СТВОРИТИ ОСББ
Про особливості та нюанси при створенні ОСББ, з якими громадяни можуть зустрітися на шляху до самостійного управління будинком, розкажуть фахівці Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради.
Перш за все – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків мають на меті залучення громадян не тільки до участі у вирішенні питань впорядкування будинків та прибудинкової території, встановлення добросусідських відносин, а й повне самообслуговування та самофінансування житла. Вони самостійно розраховують розміри внесків членами ОСББ на утримання будинку та прибудинкової території, здійснюють контроль за надходженням платежів мешканців за надані житлово-комунальні послуги у конкретному будинку, а також за раціональним використанням цих коштів.

Перший етап — знання
Потрібно знати вимоги Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (далі – закон «Про ОСББ») щодо створення об’єднання від 29 листопада 2001 року №2866-III; Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14 травня 2015 року №417-VIII; Постанову КМУ від 11 жовтня 2002 р. №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку»» тощо;

Розуміти, які правила діють всередині ОСББ, які функції виконує правління, які – контрольно-ревізійна комісія;
Який порядок прийняття рішень, як впливати на правління та голову правління ОСББ;
Ви повинні бути готові відповісти на будь-які питання сусідів, головне, - чітко розуміти мету створення ОСББ, знати яку користь це принесе всім співвласникам будинку.
Важливо запевнити власників квартир та приміщень: попри всі проблеми, ОСББ – це найкращий спосіб захистити своє майно і підвищити рівень комфорту в будинку.

Другий етап – підготовчий: створення ініціативної групи
Відповідно до вимог закону «Про ОСББ» необхідно сповістити усіх співвласників будинку про проведення установчих зборів щодо створення ОСББ не пізніше ніж за 14 днів до дати зборів
Для цього потрібно:
а) Створити ініціативну групу не менше як з трьох власників квартир чи нежитлових приміщень вашого будинку.
б) Повідомити усіх власників квартир та приміщень про проведення установчих зборів зі створення об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку та про дату проведення таких зборів;
в) Вести реєстр співвласників, у якому залишать підписи поінформовані про захід співвласники будинку. З ким не вийшло зв’язатися, необхідно сповіщати поштою рекомендованим листом і шляхом оголошення.
г) Отримати інформацію про усіх співвласників будинку, загальну площу квартири нежитлових приміщень співвласників будинку (власник квартири / нежитлового приміщення)

Третій етап – проведення установчих зборів
Установчі збори – офіційний захід, на якому співвласники голосують за чи проти створення ОСББ.
Для ведення зборів необхідно обрати голову та секретаря зборів.

Підготовити необхідний пакет документів:
1. Протокол Установчих зборів зі створення ОСББ (у двох примірниках)
2. Листки письмового опитування співвласників (у двох примірниках)
3. Статут ОСББ.

В нас Ви можете ознайомитися і отримати в електронному вигляді типові установчі документи для створення ОСББ.

Четвертий етап – державна реєстрація ОСББ
Державна реєстрація ОСББ здійснюється згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Державна реєстрація ОСББ проводиться в центрах надання адміністративних послуг.
Автоматично про зареєстровану юридичну особу інформація потрапляє у Головне управління статистики у Харківській області та Головне управління ДФС у Харківській області.
Наступними кроками є виготовлення печатки (кутового штампу), внесення ОСББ до Реєстру неприбуткових організацій територіальними органами Державної фіскальної служби України, відкриття рахунку в банку.

П’ятий етап – повідомлення Куп’янської міської ради про створення ОСББ
Надати копію Статуту ОСББ до Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради;
Представити Виписку з Єдиного державного реєстру про реєстрацію ОСББ;
Надати інформацію про будинок щодо технічних характеристик та юридичного статусу прибудинкової території згідно з формою.
Інформація необхідна нам для подальшого залучення ОСББ в міжнародних проектах, участі у державних та місцевих програмах, ознайомлення із нормативними та законодавчими актами.
Також зареєстровані ОСББ можуть отримати консультацію з питань ведення господарської діяльності: примірний кошторис ОСББ, ознайомитися із затвердженими для населення тарифами та цінами на послуги підрядних організацій, пов’язаних з обслуговуванням житлового фонду міста Куп’янськ (обслуговування ліфтів, вивезення побутових відходів, послуги аварійних служб, послуги з чистки димовентканалів, повірки лічильників та ін.).
При подальшій діяльності ОСББ необхідно ознайомитися з рекомендованим переліком нормативних актів щодо діяльності ОСББ.

Ми будемо раді надати професійну консультацію за адресою:
63701, Харківська область, м. Куп’янськ, проспект Конституції, буд. 5
Телефони: +38 (05742) 56449, 57840.
Ми будемо раді нашій співпраці!
Просмотров: 123 | Добавил: Margo_Ko | Теги: УЖКГ, ОСББ, співвласники, об'єднання | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *:
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • Галерея "Елисаветград" (55)
 • Пицца с грибами (4)
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (328)
 • Объявления
  [18.02.2019]
  2-комн.кв. Узловая, Ленинская, 13 (0)
  [18.02.2019]
  3-комн.квартира, Ковшаровка, 11 (0)
  [18.02.2019]
  1-комн.квартира, Ковшаровка, 51 (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 6
  Гостей: 6
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  день освобождения купянска детские колготки купить колготки для девочки купить колготки Киев об'єднання ОСББ возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники Город бытовка купить продать изготовить Дивосвит образование виагра женская как возбудить девушку где купить forte love капли форте лав возбудители возбуждения провокация крем Провокация виагра виагра для мужчин виагра сильнодействущая купить виагру купить возбудитель мужская виагра отзывы виагра сильный возбудитель женский возбудитель капли возбуждающие где купить для двоих капли для двоих подготовка к зно подготовка к зно в интернете подготовка к зно через скайп подготовка по истории с репетитором пакеты работа Закарпатье оператор на линии запчасти роспись стен дом Продам пакеты для кофе и чая пакеты дой-пак пакеты с центральным швом 3-к квартира г.Купянск капролон полиамид 6 ГБО ГБО 2-е поколение ГБО 4-е поколение Купянск ГБО Буровое Канцелярские кип Металлопродукция оборудование подшипники недвижимость. Продам 1 ком квартиру роспись потолков художественная роспись репетитор занятия курсы по математике курсы по физике математика подготовка Продавец продавец-консультант 2-комнатная квартира металлопластиковые окна ремонт санузел улучшенной планировки работа на дому в интернете удаленная работа бизнес бизнес без вложений бизнес без риска подроботка подработка Cтанки вальцы гильотины испытательные листогибы молоты ножницы Прессы насосы

   

  Купянский городской портал © 2019