Купянский городской портал! Пятница, 29.03.2024, 15:28
Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Главный форум Купянска » Наболевшие вопросы » ПриватБанк та спроба кидку з депозитом... (Як усе було!)
ПриватБанк та спроба кидку з депозитом...
MkhuДата: Суббота, 09.07.2016, 21:10 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу поділитись історією, яка трапилась з моїм колегою по роботі. Може комусь вона стане у нагоді, і ви будете знати, що робити в подібній ситуації!
Отже, у мого товариша померла родичка, заповівши депозит на друга. Товариш разом з сестрою чекали півроку, зібрали необхідні документи. Все йшло добре. Вони зателефонували в банк,замовили гроші в касі. Працівники банку назвали суму, все сходилось. Коли приїхали за грошима другу (я була з ним) спробували віддати зовсім іншу суму, ясна річ, меншу. Виявилось, що банк вирахував УСІ (!) відсотки, що нараховувались за життя родича, посилаючись на статтю 7 (розірвання договору). Виходить, що банк абсолютно безкоштовно користувався грошима весь цей час... Звісно, що так просто Приват гроші не віддав би, тому що у них теж юристи не хлопчики для биття, тому нам порадили звернутись до "Спектру" http://www.claim.com.ua/, київська юридична фірма, яка спеціалізується на проблемних кредитах та депозитах. Не буду перечислювати усі судові моменти, скажу лише, що гроші все ж таки були повернуті!
Мораль: гроші все ж ліпше тримати в банці на поличці, ніж в наших банках, які теж переживають не найкращі часи... кажуть, що гроші мають працювати, але в нашій країні вже добре, коли ваші гроші залишаються вашими! cool
 
mixaylenckotatianaДата: Четверг, 14.07.2016, 08:55 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Да уж! Надо деньги в банке хранить, в трехлитровой.
Если они у вас есть (с) wink
 
Форум » Главный форум Купянска » Наболевшие вопросы » ПриватБанк та спроба кидку з депозитом... (Як усе було!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

 

Купянский городской портал © 2024