Купянский городской портал! Вторник, 01.12.2020, 08:17
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 
Форум-тем/сообщ: 528/2862
Коментарии: 465
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:897
Сайтов в каталоге: 970
Объявлений: 142
Игр: 219
Записей в гостевой: 36
FAQ: 1
Новости Украины: 107
Видео: 9105

Последние статьи
[15.09.2020][Мои статьи]
Увага! Важлива інформація (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
ТОП 6 запитань стосовно використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
До уваги платників земельного податку! Інформація про нормативну грошову оцінку земель розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
Податкова знижка для внутрішньо переміщених осіб (0)
[15.09.2020][Мои статьи]
З початку року надійшло 9,8 млрд грн ЄСВ (0)

Купянск
Главная » 2019 » Апрель » 9 » Документами, що підтверджують фактично понесені витрати на попереднє придбання цінних паперів є договори купівлі-продажу
14:05
Документами, що підтверджують фактично понесені витрати на попереднє придбання цінних паперів є договори купівлі-продажу
Салтівське управління ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що документами, що підтверджують фактично понесені витрати на попереднє придбання цінних паперів фізичною особою – платником податку, в тому числі нерезидентом, є договори купівлі-продажу цінних паперів, виписки зберігачів під кожне замовлення, завірені печатками зберігачів, акти приймання-передачі цінних паперів, касові документи при готівкових розрахунках через касу або розрахункові документи при безготівкових розрахунках.
Відповідно до частини першої ст. 1087 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) розрахунки за участю фізичних осіб, у тому числі нерезидентів, не пов’язані із здійсненням ними підприємницької діяльності, можуть провадитися у готівковій або в безготівковій формі за допомогою розрахункових документів у електронному або паперовому вигляді.
Пунктом 3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, визначено, що готівкові розрахунки – це платежі готівкою суб’єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна.
При цьому необхідно враховувати, що до касових документів, за допомогою яких відповідно до законодавства України оформляються касові операції, звіти про використання коштів, а також відповідні журнали встановленої форми для реєстрації цих документів та книги обліку, належать, зокрема касові ордери та відомості на виплату готівки, розрахункові документи, інші прибуткові та видаткові касові документи.
Відповідно до п. 1.4 глави І Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22 із змінами та доповненнями, безготівкові розрахунки – це перерахування певної суми коштів з рахунків платників на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях чи в електронному вигляді.
При цьому згідно з п. 1.35 ст. 1 Закону України від 05 квітня 2001 року № 2346-ІІІ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» розрахунковий документ – це документ на переказ коштів, що використовується для ініціювання переказу з рахунку платника на рахунок отримувача (платіжне доручення, розрахунковий чек тощо)
Просмотров: 133 | Добавил: saltovskayodpi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *:
Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (330)
 • интерент магазины!! (5)
 • Медиаинженерия ХНУРЭ (0)
 • Объявления
  [17.11.2020]
  ПАО «Казаньоргсинтез» реализует неликвиды (0)
  [17.11.2020]
  Продам (0)
  [11.11.2020]
  Похудание Похудеть (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  диета диеты отзывы похудение похудения виагра женская женский возбудитель как возбудить девушку капли возбуждающие сильный возбудитель виагра сильнодействущая возбудители купить виагру купить возбудитель отзывы виагра виагра виагра для мужчин мужская виагра пакеты Упаковка роспись потолков роспись стен дом капролон оборудование подшипники репетитор 2-комнатная квартира металлопластиковые окна санузел ремонт работа работа на дому в интернете бизнес подработка flat bottom пакеты с плоским дном плазменная резка Фрезерные работы Газовая резка металла ВЛМ гидравлический шприцевой пресс ГШП литьевая машина для пластмасс мини ТПА тара возбудитель конский Возбудители для двоих Возбудители для мужчин и женщин возбудитель желания возбудители для мужчин возбудитель капли токарные работы инфракрасные обогреватели конвектор отопление монтаж обогрев радиатор отопления дизайн интерьера дизайн квартиры дизайн студии заказать дизайн интерьера автобусы автовышки и автокраны мусоровозы погрузчики листовой прокат база металлопроката металлопрокат металлобаза риелтор Днепр вертикальная литьевая машина мини термопластавтомат обработка металлов листовой металлопрокат купить гидропресс лента ФУМ модернизированный гидропресс опт маски маски для лица. фабричный пошив. зашита ремонт гидравлического оборудования розница поставщик под заказ листовая сталь Агентство недвижимости Днепр продажа недвижимости кваритра в Днепре Днепр тд там газовая резка ваш карниз купить БЫСТРО живот Китайские похудеть

   

  Купянский городской портал © 2020