Купянский городской портал! Четверг, 18.01.2018, 21:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 470/2428
Коментарии: 300
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 942
Объявлений: 70
Игр: 219
Записей в гостевой: 35
FAQ: 1
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (3)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (3)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (5)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (3)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (3)

Купянск
Главная » 2016 » Март » 16 » З початку року до зведеного бюджету надійшло 83,4 млрд. гривень
17:05
З початку року до зведеного бюджету надійшло 83,4 млрд. гривень
За оперативними даними у січні-лютому 2016 року до зведеного бюджету надійшло (сальдо) 83,4 млрд. грн., що на 21 млрд. грн., або на 33,6 відс., більше січня-лютого 2015 року, у т. ч. до державного бюджету забезпечено 64,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 19 млрд. гривень.
З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 16 млрд. грн. податку на додану вартість.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 19,8 млрд. гривень.
Чи приймуть електронну звітність, якщо неправильно зазначено код ЄДРПОУ
По-перше, якщо надіслані податкові документи сформовано з порушеннями п.п. 48.3 і 48.4 ПКУ, платнику податків в електронному вигляді направляється друга квитанція з повідомленням про відмову в прийнятті податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
У разі якщо зазначений у декларації податковий номер платника податків, за яким він обліковується в органах ДФС, не відповідає коду ЄДРПОУ юридичної особи в ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки, у прийнятті такої декларації буде відмовлено через невідповідність формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання чи відсутність платника податків на обліку у відповідному органі ДФС.
По-друге, податкова декларація, заповнена з порушеннями норм п.п. 48.3, 48.4 ПКУ, вважається неподаною.
Чи включається до витрат фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність, сплачена сума ЄСВ
Сума єдиного внеску, сплачена фізичною особою, яка забезпечує себе роботою самостійно — здійснює незалежну професійну діяльність, включається до витрат того звітного періоду, у якому вона сплачена.
Узагальнюючу податкову консультацію щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів), затверджено наказом ДПС України від 24.12.2012 р. № 1185. Згідно з нею, фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, під час визначення сукупного чистого доходу мають право на включення до переліку витрат сплаченої суми єдиного внеску.

За яких умов ФОПи-єдинники групи 3 можуть працювати без РРО
Під час здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим. У разі здійснення розрахунків у безготівковій формі через установи банку реєстратор розрахункових операцій не застосовується.
Таким чином, якщо всі доходи фізособи-підприємця — платника єдиного податку групи 3 у календарному році отримувались лише в безготівковій формі (без застосування платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), такий суб’єкт господарювання може не використовувати РРО.
До якого числа потрібно подати заяву для переходу на єдиний податок або зміни групи
Заява на спрощену систему оподаткування чи на застосування іншої групи платників єдиного податку подається до 16 березня .
За умови дотримання платником єдиного податку вимог, установлених ПКУ для обраної групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, установленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви (пп. 298.1.5 ПКУ).
Просмотров: 76 | Добавил: Елена8203 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • Галерея "Елисаветград" (47)
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (318)
 • Бельгия (0)
 • Объявления
  [16.01.2018]
  АО «Монди СЛПК» реализует неликвиды в ассортименте (0)
  [12.01.2018]
  Почти даром (0)
  [12.01.2018]
  Продам новый дом (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  женская виагра день освобождения купянска об'єднання ОСББ співвласники УЖКГ возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию спрей м16 спрей М16 для потенции ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники дом Город Частный дом бытовка купить продать изготовить Дивосвит образование сильный возбудитель как возбудить девушку виагра женская женский возбудитель капли возбуждающие где купить forte love капли форте лав виагра мужская виагра виагра для мужчин виагра сильнодействущая возбудители купить виагру купить возбудитель отзывы виагра возбуждения провокация крем Провокация смазки смазки для женщин где купить для двоих капли для двоих подготовка к зно подготовка к зно в интернете подготовка к зно через скайп подготовка по истории с репетитором репетитор пакеты тара Упаковка Закарпатье оператор на линии производство работа запчасти стиральная машина. Холодильник роспись потолков роспись стен художественная роспись Продам срочно пакеты для кофе и чая пакеты дой-пак пакеты с центральным швом

   

  Купянский городской портал © 2018