Купянский городской портал! Четверг, 18.01.2018, 21:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 470/2428
Коментарии: 300
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 942
Объявлений: 70
Игр: 219
Записей в гостевой: 35
FAQ: 1
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (3)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (3)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (5)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (3)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (3)

Купянск
Главная » 2016 » Апрель » 28 » Протягом січня-березня платники Салтівської ОДПІ перерахували майже 3 млн. грн. військового збору
10:39
Протягом січня-березня платники Салтівської ОДПІ перерахували майже 3 млн. грн. військового збору
Протягом січня-березня платники Салтівської ОДПІ перерахували майже 3 млн. грн. військового збору

Це на 541,7 млн.грн. більше від очікуваних надходжень. Зокрема у березні 2016 року сума надходжень склала близько 939 тис. грн.
Загалом, спостерігається стабільна динаміка надходжень податку на підтримку армії від представників усіх сфер економіки регіону. Адже враховуючи актуальність призначення цього платежу, громадяни відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

Через митний кордон України не вдалося провезти заборонені предмети

Напередодні в пункті пропуску «Харків-пасажирський» митниками було виявлено таблетки «Феназепам».
Під час проведення усного та письмового декларування пасажири поїзду, який рухався з Росії до України, заявили про відсутність предметів, що підлягають обов’язковому декларуванню, або предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України.
При детальному огляді особистих речей, у одного з пасажирів, громадянина Росії, у дорожній аптечці була виявлена упаковка пігулок «Феназепам» загальною кількістю 50 пігулок.
За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України.

Контакт-центр ДФС – один з кращих кол-центрів центральних органів виконавчої влади

Контакт-центр Державної фіскальної служби посів друге місце в рейтингу телефонних «гарячих ліній» центральних органів виконавчої влади, який проводився Всеукраїнським громадським об’єднанням ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеським суспільним інститутом соціальних технологій у 2014-2015.
Такий громадський моніторинг здійснювався для визначення ефективності діяльності «гарячий ліній» та пошуку шляхів удосконалення їх роботи.
Експерти оцінювали діяльність кол-центрів за трьома групами показників: «Нормативне та організаційне забезпечення роботи телефонних «гарячих ліній», «Інформаційна відкритість та доступність органів виконавчої влади щодо роботи їх телефонних «гарячих ліній»», «Якість роботи телефонних «гарячих ліній».
Участь у рейтингу брали 30 контакт-центрів, серед яких перше місце посів Урядовий контактний центр.
Контакт-центр ДФС найвищі бали отримав у розділі «Якість роботи телефонних «гарячих ліній» за показниками:
«Чи допомогло вирішити підняту проблему звернення на телефонну «гарячу лінію»;
«Реакція оператора на озвучену проблему (що зроблено для її вирішення)»;
«Дотримання операторами телефонних «гарячих ліній» етичних норм при спілкуванні із особами, що звертаються».
Такої високої оцінки якості роботи Контакт-центру ДФС вдалося досягти завдяки значному професійному рівню та багаторічному досвіду роботи його фахівців, втіленню найкращих ідей з функціонування контакт-центрів інших країн та щоденним зусиллям, спрямованим на створення сервісу європейського рівня.
Зростання кількості звернень до Контакт-центру ДФС (1,2 млн. у 2015 р. проти 1,1 млн. у 2014 р.) свідчить про затребуваність інформаційно-довідкових послуг. На сьогодні показник кількості наданих Контакт-центром ДФС консультацій телефоном є найвищим серед аналогічних показників контакт-центрів органів виконавчої влади, що досліджувалися.
Контакт-центр ДФС і надалі покращуватиме свою роботу для задоволення законних прав та інтересів платників податків.

Довідково.
Протягом січня-березня 2016 року фахівцями Контакт-центру ДФС надано 369,5 тис. відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян. Більшість відповідей платники отримали телефоном – 357,0 тис., електронною поштою та факсом – 12,5 тисяч.
Найчастіше платники податків зверталися з питань податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, податку на прибуток підприємств та єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

На Харківщині податкова міліція виявила підпільне виробництво алкогольних напоїв

В рамках операції «Акциз-2016» працівники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області припинила діяльність підпільного цеху, в якому двоє харків’ян налагодили незаконне виробництво горілки та коньяку відомих брендів.
42-річний та 45-річний чоловіки виготовляли горілку змішуючи спирт із водою. Додавши до вказаної суміші ароматичні добавки та палений цукор, винахідники отримували так званий коньяк.
Незаконно виготовлений «зелений змій» харків’яни розливали у п’ятилітрові пляшки й тетропаки під відомими торговими марками, а в подальшому реалізовували через оптово-роздрібну мережу зі складу-магазину.
«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини провели обшуки у місцях виготовлення, зберігання та реалізації алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, - розповідає виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов, – під час зазначених заходів було виявлено та вилучено 1,9 тис. літрів спирту, 325 літрів коньяку, майже 2,5 тис. літрів горілки та 19 літрів винної продукції».
Крім цього, податківці вилучили автомобіль й обладнання, які використовувалися для виготовлення та транспортування фальсифікату, та 5 тис. доларів США.
«Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 1,5 млн. грн.», - зазначає Андрій Бєжанов.
На теперішній час проводяться заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності, та каналів надходження на територію Харківської області спирту. Вирішується питання щодо накладання арешту на вилучене майно.
Наразі слідство за даним фактом триває.

Податківці виявили на Харківщині підпільний міні-завод з виготовлення бензину

Працівники податкової міліції області в рамках операції «Акциз-2016» виявили черговий підпільний цех з виготовлення паливно-мастильних матеріалів. Зі вказаного міні-заводу податківці вилучили пального на загальну суму близько 1,5 млн. грн.
Про це повідомляє виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.
55-річний харків’янин налагодив масове виробництво бензину й дизельного пального, додаючи присадки для підвищення октанового числа нафтопродуктів. Отриманий продукт бізнесмен реалізовував на території Харкова та області.
«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України, співробітники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки за місцем виготовлення та зберігання паливно-мастильних матеріалів, - розповідає Андрій Бєжанов. – Під час вказаних заходів було виявлено та вилучено обладнання, яке підприємець використовував для виготовлення фальсифікату, 67 тон бензину та 6,6 тон дизельного пального».
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 3,09 млн. грн.
«При залученні представника Харківського Науково-дослідницького експертного центру МВС України відібрано зразки вилученого пального для проведення подальшої експертизи, - зазначає Андрій Бєжанов, - наразі ж працівники податкової міліції проводять заходи щодо встановлення каналів постачання сировини та місць реалізації зазначених паливно-мастильних матеріалів. Вирішується питання про накладення арешту вилученого майна».
Нагадуємо, що це вже 6 підпільний цех з виготовлення підакцизної продукції. У 2016 році податкова міліція Харківщини ліквідувала 3 підпільних виробництва лікеро-горілчаних виробів та 3 цехи з виготовлення паливно-мастильних матеріалів.

Юристи-податківці виграли в судах понад 400 мільйонів гривень

У фіскальному відомстві області повідомили про результати роботи юридичних підрозділів, діяльність яких направлена на захист економічних інтересів держави. З початку року зафіксовано 121 виграну справу у судах різних інстанцій, а загальна сума розглянутих на користь держави справ склала 405,9 млн. грн.
Самі ж юристи відзначають, що поряд із сумлінними платниками податків, нерідко трапляються й такі, що намагаються ухилитися від сплати належних платежів.
Так, нещодавно, Харківським апеляційним адміністративним судом було залишено без задоволення апеляційну скаргу одного з ФО-П до районної ОДПІ.
Позов стосувався скасування податкового повідомлення-рішення про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі 6,3 млн. грн.
Зокрема, в акті перевірки було зазначено, що контрагентом вказаного підприємства надані послуги, які, згідно з первинними документами, не належать до діяльності останнього. Відповідно ж до норм чинного законодавства України, витрати повинні бути пов'язані з діяльністю платника.
Судом встановлено, що позивачем не надано доказів того, що придбання послуг було об'єктивно необхідне позивачу для забезпечення господарської діяльності. Окрім того, це не підтверджено первинними документами, відсутні були документи і щодо обґрунтування необхідності проведення робіт: регламенти, акти, докладні про несправність тощо.
Отже відповідач, як суб'єкт владних повноважень, довів правомірність прийнятого ним податкового повідомленя-рішення.

База даних із ЄДР юросіб, фізосіб-підприємців і громадських формувань тепер у відритому доступі

Міністерство юстиції України (Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр») розмістило на порталі http://data.gov.ua/ дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців і громадських формувань.
Просмотров: 113 | Добавил: Елена8203 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • Галерея "Елисаветград" (47)
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (318)
 • Бельгия (0)
 • Объявления
  [16.01.2018]
  АО «Монди СЛПК» реализует неликвиды в ассортименте (0)
  [12.01.2018]
  Почти даром (0)
  [12.01.2018]
  Продам новый дом (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  женская виагра день освобождения купянска об'єднання ОСББ співвласники УЖКГ возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию спрей м16 спрей М16 для потенции ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники дом Город Частный дом бытовка купить продать изготовить Дивосвит образование сильный возбудитель как возбудить девушку виагра женская женский возбудитель капли возбуждающие где купить forte love капли форте лав виагра мужская виагра виагра для мужчин виагра сильнодействущая возбудители купить виагру купить возбудитель отзывы виагра возбуждения провокация крем Провокация смазки смазки для женщин где купить для двоих капли для двоих подготовка к зно подготовка к зно в интернете подготовка к зно через скайп подготовка по истории с репетитором репетитор пакеты тара Упаковка Закарпатье оператор на линии производство работа запчасти стиральная машина. Холодильник роспись потолков роспись стен художественная роспись Продам срочно пакеты для кофе и чая пакеты дой-пак пакеты с центральным швом

   

  Купянский городской портал © 2018