Купянский городской портал! Вторник, 20.03.2018, 17:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 468/2450
Коментарии: 301
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 948
Объявлений: 65
Игр: 219
Записей в гостевой: 35
FAQ: 1
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (3)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (3)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (5)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (3)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (3)

Купянск
Главная » 2016 » Апрель » 7 » П’ять податків, що наповнюють місцевий бюджет Харківщини
10:40
П’ять податків, що наповнюють місцевий бюджет Харківщини
П’ять податків, що наповнюють місцевий бюджет Харківщини

Серед п’ятірки найбільших за обсягами – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, акцизний податок з реалізації у роздрібній мережі підакцизних товарів та податок на прибуток. Із загальної суми, що сплачена до місцевих бюджетів в І кварталі поточного року – 1,8 млрд.грн. - на п’ятірку лідерів припадає більше 1,7 млрд. грн. або 96,4%.
Таку інформацію повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області.
Як і зазвичай, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізичних осіб. Його надійшло 952,3 млн.грн. Цей податок стабільно забезпечує місцеві громади надходженнями.
Наступним за розміром серед лідерів податкових надходжень є єдиний податок. За січень-березень його надходження склали 319,5 млн. грн.
Третій податок – це плата за володіння або користування найбільшим багатством України – землею. За вказаний період до місцевих бюджетів Харківщини внесено 263,6 млн.грн. плати за землю.
Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання у роздрібній торгівлі підакцизних товарів вийшов на четверту позицію. Надходження за січень-березень становлять 141,0 млн.грн.
Замикає п’ятірку податок на прибуток, якого надійшло впродовж трьох місяців близько 54,7 млн.грн.
У відомстві також відзначають загальну позитивну динаміку надходжень – адже проти аналогічного періоду 2015 року місцеві скарбнички за І квартал 2016 рік отримали на 603,2 млн. грн. податків та зборів більше.

Штрафні санкції за порушення трудового законодавства

Відповідно до Закону України № 77-VIII від 28.12.2014 р. були внесені докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.
10 лютого 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 № 55, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення».
Якщо до цього часу до роботодавців за порушення трудового законодавства з питань праці застосовувались тільки адміністративні санкції, то з 11.03.2016 року все змінилось: крім адміністративних, з’явились і фінансові санкції, і розміри їх вражають!
Відтепер, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть ще й фінансову відповідальність у таких розмірах:
1. 30 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 41340 грн. (якщо мінімальна зарплата 1378 грн.) за наступні порушення:
• фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору; оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;
• виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.
2. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 13780 грн. (якщо мінімальна зарплата 1378 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці);
3. 3 мінімальні зарплати, - це 4134 грн. (якщо мінімальна зарплата 1378. грн.) за такі види порушень:
• порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць;
• виплата їх не в повному обсязі.
4. 10 мінімальних зарплат, за кожного працівника, це 13780 грн. (якщо мінімальна зарплата 1378 грн.) за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
5. 1 мінімальна зарплата (1378 грн.) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.
Крім того, статтю 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення України законодавець оновив, доповнюючи адміністративну відповідальність новим штрафом від 8500 грн. до 17000 грн. за фактичний допуск працівника до роботи без трудового договору.

ДФС України: продовжується практика перевиконання надходжень до бюджету – черговий рекорд у березні

У березні Державною фіскальною службою забезпечено до бюджету 60,3 млрд. грн. податків та зборів. Це – рекордна сума за всю історію Служби. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час прес-конференції 5 квітня поточного року.
За його словами, суттєве перевиконання відзначається як по податковому, так і по митному напрямах. Таких результатів вдалося досягти за рахунок заходів з детінізації економіки, ефективної боротьби з конвертаційними центрами та оптимізацією податків.
Загалом, за І квартал 2016 року зібрано 140,7 млрд. грн., що на 35,3 млрд. грн. перевищує суму збору відповідного періоду минулого року. Індикативні показники виконано на 13,8%, до загального фонду державного бюджету додатково надійшло 14,3 млрд. гривень.
Високих обсягів надходжень досягнуто з податку на додану вартість, середньомісячний збір якого протягом першого кварталу сягнув 11,9 млрд. грн. При цьому середньомісячні показники минулого року були на рівні 8,9 млрд. грн.
«У нас більше не існує проблеми з відшкодуванням ПДВ. Відшкодування податку відбувається в нормальному режимі, очікування в середньому становить 1,5 – 2 місяці: черга, перевірки, і платники отримують той ПДВ, який вони повинні отримати. Прозорі реєстри на сайті ДФС: черга, стан перевірки. Також прозорий реєстр по відшкодуванню після фактичної оплати на сайті Державного казначейства України», – наголосив Роман Насіров.
Станом на 1 квітня поточного року на рахунки платників грошовими коштами відшкодовано 22,2 млрд. грн. ПДВ, що майже вдвічі більше відповідного періоду минулого року.
Фіксують в ДФС і перевиконання надходжень з податку на прибуток. У березні платники сплатили 12,3 млрд. грн. цього податку, що на 1,1 млрд. грн. більше запланованого. Результатом такого зростання Голова ДФС вважає той факт, що за минулий рік багато державних підприємств показали прибуток і заплатили податок, який перевищує в деяких випадках в десятки разів те, що вони показували і платили в минулі роки.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування протягом січня-березня 2016 року надійшло 30 млрд. гривень. При зменшенні ставки майже вдвічі надходження внеску зменшились лише на 25% порівняно з відповідним періодом 2015 року.
На 1,4 млрд. грн., або на 13,7% зросли надходження акцизного податку. До бюджету з початку року сплачено 12 млрд. грн. На зростання надходжень цього податку вплинуло функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального, яка з березня працювала у тестовому режимі, а вже з квітня – у звичайному.
«Це не просто цифри, не просто показники. Це гроші, які кожного місяця йдуть до державного бюджету, до місцевих бюджетів. За ці кошти виплачуються зарплати, пенсії, відбувається фінансування нашої армії та всі інші платежі. Я хочу подякувати платникам які вибрали чесний шлях, європейський шлях, платникам, які перестали використовувати оптимізаційні схеми і майданчики, конвертаційні центри. У свою чергу ми завжди прагнемо допомогти сумлінним платникам податків, створити рівні умови для всіх, щоб ми дійсно змогли змінити нашу країну на краще», – підкреслив Роман Насіров.
Просмотров: 106 | Добавил: Елена8203 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (320)
 • Обувь 2018 (1)
 • Галерея "Елисаветград" (49)
 • Объявления
  [19.03.2018]
  Покупаем лом и неликвиды быстрорезов и твердосплавов: свёрла, фрезы, резцы, метчики, плашки (0)
  [16.03.2018]
  Куплю дом (0)
  [11.03.2018]
  Требуется парикмахер (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  день освобождения купянска об'єднання ОСББ співвласники УЖКГ возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию спрей м16 спрей М16 для потенции ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники дом Город Частный дом бытовка купить продать изготовить Дивосвит образование сильный возбудитель виагра женская женский возбудитель как возбудить девушку капли возбуждающие где купить forte love капли форте лав виагра виагра для мужчин виагра сильнодействущая возбудители купить виагру купить возбудитель мужская виагра отзывы виагра возбуждения провокация крем Провокация смазки смазки для женщин где купить для двоих капли для двоих подготовка к зно подготовка к зно в интернете подготовка к зно через скайп подготовка по истории с репетитором репетитор пакеты тара Упаковка Закарпатье оператор на линии производство работа запчасти стиральная машина. Холодильник роспись потолков роспись стен художественная роспись Продам срочно пакеты для кофе и чая пакеты дой-пак пакеты с центральным швом 3-к квартира г.Купянск Сахзавод тефлон фторопласт капролон полиамид 6 ГБО ГБО 2-е поколение ГБО 4-е поколение Купянск ГБО сто

   

  Купянский городской портал © 2018