Купянский городской портал! Четверг, 18.01.2018, 21:39
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Путеводитель

Последние фото

Общая статистика
Интернет магазин: 35365
Форум-тем/сообщ: 470/2428
Коментарии: 300
Фото: 418
Новости: 1051
Файлов для скачивания: 5
Статей:273
Сайтов в каталоге: 942
Объявлений: 70
Игр: 219
Записей в гостевой: 35
FAQ: 1
Новости Украины: 35
Видео: 9105

Последние статьи
[01.03.2017][Мои статьи]
Наемники в современном мире (3)
[19.02.2017][Мои статьи]
Супермаркет АТБ - история развития, планы на будущее (3)
[18.02.2017][Мои статьи]
Как уберечься от печных пожаров в зимнее время (5)
[16.02.2017][Мои статьи]
Кибератаки со стороны российских хакеров (3)
[09.11.2016][Мои статьи]
Проблемы в сексуальном разговоре. (3)

Купянск
Главная » 2016 » Март » 14 » Майже 77 мільйонів гривень на допомогу армії від Харківщини
11:18
Майже 77 мільйонів гривень на допомогу армії від Харківщини
Майже 77 мільйонів гривень на допомогу армії від Харківщини
Саме таку суму військового збору забезпечено жителями Харкова та області з початку року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.
Керівник відомства також проінформував, що зокрема у лютому сума збору склала 42,1 млн. грн. Посадовець акцентував увагу на позитивній динаміці надходжень. До зрівняння, у лютому минулого року було сплачено 29,4 млн. гривень.
«Приємно відзначити, що на Харківщині живуть люди, яким небайдуже майбутнє країни. Вважаю, що цифри говорять самі за себе. Адже це є справжнім проявом патріотизму наших громадян», - відзначив Микола Рибаков.
Разом з тим, керівник фіскальної служби області звертається до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам «сіру» заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.
Нагадаємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Заповнюєш декларацію – не забудь про військовий збір
У зв’язку з набранням чинності з 01.01.15 норми Закону України від 28 грудня 2014 року №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів військовим збором, за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи.
Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX ПКУ об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ. Ставка збору – 1,5% об'єкта оподаткування. При цьому нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ. Підпунктом 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 ПКУ передбачено, що платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.
Отже, за результатами звітного податкового року (2015) платник податку – фізична особа повинен подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 01 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.15 за № 859. При цьому сума військового збору, що підлягає сплаті платником податків самостійно до бюджету зазначається у рядку 24.1 розділу IV оновленої декларації, а сума податку на доходи фізичних осіб – у рядку 23.1 цього ж розділу.

На митному посту «Харків-аеропорт» виявили анаболічні препарати
45-річний громадянин однієї з країн Північної Європи намагався незаконно вивезти препарати анаболічної дії, які були виявлені в його валізі під час проведення митного контролю.
В результаті проведення спільної операції співробітниками митниці, Управління СБУ в Харківській області та прикордонниками на митному посту «Харків-аеропорт» були виявлені анаболічні препарати іноземного виробництва, які не сертифіковані в Україні.
Під час огляду багажу одного з пасажирів рейсу «Харків-Стамбул» із застосуванням приладу Rapiscan знайдено велику кількість предметів, схожих на медичні препарати, та прийнято рішення про опитування громадянина про наявність у багажі незаконно переміщуваних предметів і товарів. Громадянин заявив, що не має при собі та у своєму багажі подібних товарів. При цьому він помітно нервував, що стало причиною проведення поглибленого огляду багажу.
Після відкриття багажної валізи разом з особистими речами були виявлені поліетиленові пакети з анаболічними препаратами загальною вартістю, зі слів власника, близько 40 тисяч гривень.
За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за статтями 471, 472 Митного кодексу України.
З початку року до зведеного бюджету надійшло 83,4 млрд. гривень
За оперативними даними у січні-лютому 2016 року до зведеного бюджету надійшло (сальдо) 83,4 млрд. грн., що на 21 млрд. грн., або на 33,6 відс., більше січня-лютого 2015 року, у т. ч. до державного бюджету забезпечено 64,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 19 млрд. гривень.
З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 16 млрд. грн. податку на додану вартість.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 19,8 млрд. гривень.
Чи приймуть електронну звітність, якщо неправильно зазначено код ЄДРПОУ
По-перше, якщо надіслані податкові документи сформовано з порушеннями п.п. 48.3 і 48.4 ПКУ, платнику податків в електронному вигляді направляється друга квитанція з повідомленням про відмову в прийнятті податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
У разі якщо зазначений у декларації податковий номер платника податків, за яким він обліковується в органах ДФС, не відповідає коду ЄДРПОУ юридичної особи в ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки, у прийнятті такої декларації буде відмовлено через невідповідність формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання чи відсутність платника податків на обліку у відповідному органі ДФС.
По-друге, податкова декларація, заповнена з порушеннями норм п.п. 48.3, 48.4 ПКУ, вважається неподаною.
Чи включається до витрат фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність, сплачена сума ЄСВ
Сума єдиного внеску, сплачена фізичною особою, яка забезпечує себе роботою самостійно — здійснює незалежну професійну діяльність, включається до витрат того звітного періоду, у якому вона сплачена.
Узагальнюючу податкову консультацію щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів), затверджено наказом ДПС України від 24.12.2012 р. № 1185. Згідно з нею, фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, під час визначення сукупного чистого доходу мають право на включення до переліку витрат сплаченої суми єдиного внеску.

За яких умов ФОПи-єдинники групи 3 можуть працювати без РРО
Під час здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим. У разі здійснення розрахунків у безготівковій формі через установи банку реєстратор розрахункових операцій не застосовується.
Таким чином, якщо всі доходи фізособи-підприємця — платника єдиного податку групи 3 у календарному році отримувались лише в безготівковій формі (без застосування платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), такий суб’єкт господарювання може не використовувати РРО.
До якого числа потрібно подати заяву для переходу на єдиний податок або зміни групи
Заява на спрощену систему оподаткування чи на застосування іншої групи платників єдиного податку подається до 16 березня .
За умови дотримання платником єдиного податку вимог, установлених ПКУ для обраної групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, установленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви (пп. 298.1.5 ПКУ).
Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку слід звертатись із заявою до ДПІ за місцем податкового обліку
Згідно із п. 299.8 ПКУ, у разі зміни відомостей щодо обраних фізичною особою — підприємцем першої та другої груп видів господарської діяльності вони вносяться до реєстру платників єдиного податку станом на день подання платником відповідної заяви.
Таким чином, єдинникам для внесення змін до реєстру платників єдиного податку, зокрема, щодо видів господарської діяльності необхідно звертатися до ДПІ за місцем податкового обліку із заявою, затвердженою наказом Мінфіну «Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік» від 20.12.2011 р. № 1675.
Якщо громадяни мають намір скористатися податковою знижкою, коли потрібно подати декларацію?
У 2016 році платники податку на доходи фізичних осіб, які хочуть реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року, податкову декларацію можуть подати впродовж усього року. Якщо платник податку до кінця 2016 року не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2015 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Які підтвердні документи необхідні для отримання податкової знижки на навчання
Для отримання податкової знижки на навчання необхідно підготувати такі документи:
• паспорт (оригінал, копія);
• ідентифікаційний номер (оригінал, копія);
• довідку з роботи про отриманий у минулому році дохід і сплачені податки (немає вимоги щодо форми довідки, головне, щоб було вказано загальний нарахований дохід за 2014 рік, єдиний соціальний внесок, податкову соціальну пільгу в разі застосування, податок на доходи фізичних осіб);
• довідку про вартість навчання у звітному році (якщо не вказано в договорі);
• копію свідоцтва про народження дитини (для батьків студента), копія свідоцтва про одруження (для чоловіка чи дружини студента);
• договір із навчальним закладом (оригінал, копія);
• довідку з навчального закладу про кількість навчальних місяців у звітному році (якщо неповний навчальний рік);
• довідку про термін навчання в навчальному закладі (якщо не вказано в договорі);
• платіжні документи, що підтверджують сплату за навчання, сплачені у 2015 році (оригінали та копії).
Просмотров: 82 | Добавил: Елена8203 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Корзина магазина
Ваша корзина пуста но это легко исправить. Перейти в магазин

Форма входа

Поиск

Последние события
Сообщения форума
 • Галерея "Елисаветград" (47)
 • lazerok.com.ua - тактические фонари, лазера, рации, бумбоксы (318)
 • Бельгия (0)
 • Объявления
  [16.01.2018]
  АО «Монди СЛПК» реализует неликвиды в ассортименте (0)
  [12.01.2018]
  Почти даром (0)
  [12.01.2018]
  Продам новый дом (0)


  Статистика

  Онлайн всего: 2
  Гостей: 2
  Пользователей: 0


  Купянск ОЛХ

  Основные теги
  женская виагра день освобождения купянска об'єднання ОСББ співвласники УЖКГ возбудитель День Святого Валентина повысить потенцию спрей м16 спрей М16 для потенции ветровики ВАЗ ветровики Ланос дефлекторы ваз дефлекторы Ланос Одноклассники дом Город Частный дом бытовка купить продать изготовить Дивосвит образование сильный возбудитель как возбудить девушку виагра женская женский возбудитель капли возбуждающие где купить forte love капли форте лав виагра мужская виагра виагра для мужчин виагра сильнодействущая возбудители купить виагру купить возбудитель отзывы виагра возбуждения провокация крем Провокация смазки смазки для женщин где купить для двоих капли для двоих подготовка к зно подготовка к зно в интернете подготовка к зно через скайп подготовка по истории с репетитором репетитор пакеты тара Упаковка Закарпатье оператор на линии производство работа запчасти стиральная машина. Холодильник роспись потолков роспись стен художественная роспись Продам срочно пакеты для кофе и чая пакеты дой-пак пакеты с центральным швом

   

  Купянский городской портал © 2018